1   2   3   4   5  6  7  8  9  10

Šiame puslapyje aprašyti ,,Gamco" kompanijos žaidimai, kuriuos rasite: www.kidsdomain.com/down/pc/_math-index.html  arba  http://www.gamco.com/download.php

,,Number Facts Fire Zapper"
(„Zapperd” = 1,31 MB)

Reikia instaliuoti.

Įdiegus, žaidimas randamas: START / PROGRAMS / GAMCO DEMOS

Žaidimas skirtas mokyti +, -, x , :  (+ ir – peržengiant dešimtis).

Žaidžiama tol, kol išsprendžiama 12 reiškinių. Į tuščią langelį reikia parašyti atsakymą ir paspausti klavišą ENTER. Gaisrininkas stumdomas naudojant rodykles klaviatūroje. Už kiekvieną numalšintą ugnelę (t.y. teisingą atsakymą) skiriami taškai. Jei liepsna pasiekia stogą, tada dalį taškų prarandate. Jei neleidote nei vienai liepsnelei pasiekti stogą, tada gaunate papildomus taškus. Papildomus taškus laimite ir tada, jei visus reiškinius suskaičiuojate teisingai. Žaidimo pabaigoje rašoma: SCORE (pelnyti taškai), BONUS (papildomi taškai), TOTAL (iš viso).

Galima nustatyti žaidimo laiką (nuo 1 iki 10 minučių) ir greitį paspaudus meniu juostoje klavišą PREFERENCES / PLAYING TIME… arba  SPEED LEVEL.

Žaidimo pabaigoje, paspaudus klavišą OK, pasirodo lentelė su rezultatais, kurioje mokytojas gali pamatyti, kas vaikui nesisekė, o ką labai gerai jau moka.

,,On Target Multiply and Divide"
( „targetd” = 1,99 Mb)

Reikia instaliuoti.

Programa skirta  x ir : mokytis. Nustatyti galima ekranus ( „Džiunglės” arba „Vandenynas”), greičio lygį ir pasirinkti, kokie veiksmai bus atliekami ( daugyba, dalyba ar abu ). Su klaviatūra reikia įvesti atsakymą, nusitaikyti į reikiamą reiškinį ir paspausti ENTER arba ,,pelytės" klavišą.

,,Addition and subtraction Defenders"
( „Defendd”= 1,92 Mb)

Žaidimas, kuris labai panašus į ankstesnius du ( „Zapperd” ir  „targetd”).

Žaidimas skirtas mokyti + ir - peržengiant dešimtis.

„Paws and Pyramids Demo“
(„Pawsdemo” = 4,19 Mb)

Žaidimas, skirtas plotui, perimetrui, tūriui, figūros paviršiaus plotui skaičiuoti.

Visas nuotykis pasakojamas angliškai, todėl vaikams būtina paduoti atspausdintus tekstus su vertimu, kad jie savarankiškai galėtų mokytis. Šiame žaidime naudojami ne tik standartiniai matavimo vienetai (metrai, centimetrai, milimetrai), bet ir coliai, jardai, mylios, todėl būtina su šiais matavimo vienetais supažindinti vaikus, kad jie nepamirštų, skaičiuodami perimetrą ar plotą, įvardinti matavimo vienetus. Tai vaikams ne kliūtis ir labai greit jie supranta, kokius matavimo vienetus atsakyme reikia rašyti.

Spauskit nuorodą ir galėsit atsisiųsti suarchyvintą žaidimo aprašymą